אודות נוטרי-מאיה

בעולם שופע מידע ופתרונות מהירים, ראינו צורך במרחב שמבין באמת את המהות ההוליסטית של בריאות, רווחה וכושר. וכך, האתר הזה נולד.

אנחנו יותר מסתם אתר אינטרנט, אנחנו תנועה, קהילה, מגדלור למי שכמהים לחיים מאוזנים. הבסיס שלנו בנוי על עמודי התווך של אותנטיות, חמלה ומומחיות. כל מאמר שאתם קוראים, כל כלי שאתם יוצרים איתו אינטראקציה וכל עצה שנתקלתם בה נעשו בקפידה.

קצת על כותבת האתר – ריטה פסחוב

ריטה פסחוב היא ראש צוות הכותבים של האתר. לריטה, האמא המסורה לשלושה והקול המנחה של אתר זה, יש תשוקה לכל החיים לבריאות ולרווחה. כל פיסת מידע בפלטפורמה זו היא עדות למחקר העמוק שלה ולחוויות האישיות שלה. 

בעוד המסע שלה התחיל כמסע אחר בריאות משפחתה, הוא פרח למשימה להעצים קהילה גדולה יותר. מאמריה של ריטה לא רק חולקים ידע, הם מהדהדים את המסע האישי, האתגרים והחגיגות שלה. 

כשאתם מנווטים באתר שלנו, אתם לא רק קוראים מידע ומחקרים אלא מתחברים לתשוקה האמיתית של ריטה לעולם בריא יותר.

החזון שלנו

אבל למה להתמקד בשלישייה של בריאות, רווחה וכושר? כי הם שזורים זה בזה. כושר גופני אינו עוסק רק בכוח שרירים או סיבולת, אלא בבניית חוסן וחיזוק החוסן הנפשי.

רווחה היא לא רק העדר מחלה, זו פריחה של שלווה פנימית ואושר. ובריאות? זו הסימפוניה של כל הרכיבים הללו הפועלים בהרמוניה. כשאתם מנווטים בפלטפורמה שלנו, דעו שהמטרה הסופית שלנו היא להדריך ולעורר השראה.

בין אם אתם מחדשים את התזונה שלכם, מחפשים שיטות מדיטציה, צוללים לשגרת אימון חדשה או פשוט מחפשים מוטיבציה, אנחנו כאן, צועדים לצידכם במסע הזה.

ברוכים הבאים לקהילה שלנו. ברוכים הבאים למקום שבו אתם לא רק שורדים, אלא משגשגים. למידע נוסף צרו איתנו קשר.