מולטי ויטמין לגברים: דירוג 5 הטובים ביותר בשנת 2024 [מדריך קניה]

ריטה פסחוב

מאת: ריטה פסחוב | בריאות ואיכות חיים

תוסף המולטי ויטמינים המומלץ ביותר לגברים הוא Rainbow Light.

לאחר ניתוח של מספר מאמרי מידע בנושא ההבדלים הפיזיולוגיים בין גברים ונשים והצרכים הבריאותיים שלהם. בחנתי מספר תוספי מולטי ויטמינים לגברים על פי קריטריונים שונים כמו: מרכיבים, מינונים, בדיקות ואישורים וקריטריונים נוספים תוך התייחסות לביקורות של משתמשים מאומתים. זאת הסקירה שלי לתוספי מולטי ויטמין מומלצים לגברים לשנת 2024.

ההבדלים בין גוף האישה והגבר לא מתבטאים רק במערכות הרבייה שלנו. קיימים הבדלים בין המינונים של המינרלים והוויטמינים. בנוסף, קיימות בעיות בריאותיות הנפוצות יותר בקרב נשים לעומת גברים ולהיפך.

מולטי ויטמינים לגברים אמורים להכיל את כל המינרלים והמרכיבים הנדרשים לשמירה על בריאותו של הגבר, שיפור הפוריות, בניית שרירים ועוד.

המולטי ויטמין של Rainbow Light מכיל תערובת ויטמינים ומינרלים במינונים הדרושים לבריאותו של הגבר. בנוסף הוא מכיל גם פרוביוטיקה למערכת העיכול ותמציות של צמחים ומזונות על בעלי סגולות מרפא עוצמתיות לבריאות הלב, כלי הדם, לפוריות ולבריאות המוח.

למרות הבחירה שלנו בתוסף המולטי ויטמין המומלץ ביותר לגברים, אין זה אומר שהוא בהכרח מתאים לכולם. השפעת תוספי תזונה היא אינדיבידואלית ותלויה בגורמים נוספים המשתנים בין אדם לאדם. הסקירה הבאה כוללת מספר מותגי מולטי ויטמינים מומלצים כדי שתוכלו למצוא את מה שנכון עבורכם.

אז קדימה לדרך…

ממהרים? הנה 3 המולטי ויטמינים המומלצים ביותר לגברים:

הבחירה שלנו
Rainbow Light‏
עשיר בוויטמינים ומינרלים
תומך במערכת החיסונית
תורם לבריאות המוח
לבדיקת מחיר
מומלץ לעוסקים בספורט
Vplab
תומך בהתאוששות שרירים
תומך במערכת החיסונית
תורם לבריאות הלב
לבדיקת מחיר
מומלץ לשומרי כשרות
Vitamin Code
כשר
תומך במערכת החיסונית
מכיל פרוביוטיקה
לבדיקת מחיר

הבחירה שלנו: Rainbow Light‏

יתרונות מרכזיים

תערובת צמחים ייעודית לצרכי הגבר

מכיל פרוביוטיקה

עשיר בויטמינים ומינרלים

מעלה את רמות האנרגיה בגוף

תומך במערכת החיסונית

תורם לבריאות המוח והעצמות

המולטי ויטמין של Rainbow Light מכיל תערובת של ויטמינים ומינרלים החיוניים לבריאות הגוף ולתפקוד תקין של כלל המערכות.

בנוסף הוא מכיל פרוביוטיקה המשפרת את תפקוד מערכת העיכול ומונעת מחלות שונות הקשורות למעיים. בנוסף הוא כולל תמצית אורגנית של שורשים וצמחים התורמת לבריאות המערכת הגברית, משפרת את הפוריות, מגבירה את רמות האנרגיה בתאים ובגוף, שיפור הקוגניטיביות והזיכרון ולבריאות הלב וכלי הדם.

התוסף מכיל נוגדי חמצון עוצמתיים החיוניים לבריאות התאים, עיכוב תהליך ההזדקנות ושמירה על בריאות כלי הדם והעורקים מהזדקנות. הוא מכיל גם קומפלקס של ויטמיני B החיוניים לבריאות מערכת העצבים, למצב הרוח, לבריאות המוח וחילוף החומרים בגוף.

ויטמין B12 בתוסף נמצא בנגזרת הסינתטית שלו. מה שאינו מתאים לאנשים עם בעיות בכבד או בכליות, מאחר והגוף נדרש לבצע פעולת המרה ופינוי של פסולת מחוץ לגוף.

להגברת האנרגיה בגוף: Nature's Way‏, Alive

יתרונות מרכזיים

מינון גבוה

תערובת צמחים ופירות

עשיר בוויטמינים ומינרלים

מעלה את רמות האנרגיה בגוף

תומך במערכת החיסונית

תורם לבריאות המוח והעצמות

התוסף של Nature's Way‏, Alive מכיל תערובת של ויטמינים ומינרלים במינונים גבוהים יותר מהצריכה היומית, זאת על מנת להבטיח כי גם כאשר חלק מהחומרים אינם יספגו היטב בעקבות גורמים שונים המשפיעים על הספיגה עדיין יישארו כמויות מספקות של ויטמינים ומינרלים זמינים לגוף.

המוצר של Alive‏ מכיל בורון, זהו מינרל המשתתף בחילוף החומרים של מינרלים חיוניים אחרים כמו: סידן, נחושת, זרחן ומגנזיום. בנוסף הוא מכיל אבקות של פירות וירקות המשמשים כמזון לחיידקים הפרוביוטיים בגוף ותורמים לבריאות מערכת העיכול והמערכת החיסונית.

המולטי ויטמין מכיל ליקופן, פיגמנט צבע המשמש כנוגד חמצון עוצמתי שתורם במניעת מחלות עור, מניעת סוגים מסוימים של סרטן ומחלות לב.

גברים העוסקים בספורט: Vplab

יתרונות מרכזיים

תערובת חומצות אמינו

תומך בהתאוששות שרירים

עשיר בויטמינים ומינרלים

מעלה את רמות האנרגיה

תומך במערכת החיסונית

תורם לבריאות הלב והמוח

Vplab מציע תערובת ייחודית המתאימה לגברים העוסקים בספורט או פעילים גופנית. הפורמולה תורמת לבריאות הלב והשרירים, אספקת חמצן למוגברת לרקמות ולתאים לצורך אנרגיה זמינה לגוף. התוסף כולל תערובת חומצות אמינו החיונית לבנייה והתאוששות של שרירים. 

הפורמולה כוללת תמציות פירות וירקות התורמים לבריאות מערכת העיכול, מעודדים התפתחות של חיידקים פרוביוטיים ומגנים מפני דלקות ומחלות שונות.

המוצר מכיל תערובת ייחודית שנועדה לחזק את המוח ולשפר את יכולת הזיכרון והריכוז. בנוסף היא בעלת השפעה מרגיעה המאפשרת הפחתה של תחושת מתח ולחץ ובכך גם תורמת לבריאות הנפשית והפיזית. משתמשים טוענים כי קיים ריח לוואי לא נעים, אך ההשפעה החיובית של המולטי ויטמינים על הגוף מורגשת מאוד.

בצורת סוכריות גומי: California Gold Nutrition

יתרונות מרכזיים

מתאים למתקשים בבליעת כמוסות

מתאים לצמחונים

ללא ג׳לטין

בעל תקני ייצור מחמירים

תומך בבריאות הערמונית

תורם לבריאות הלב והמוח

סוכריות הגומי של California Gold Nutrition מספקות ויטמינים ומינרלים חיוניים לבריאות הגבר. סוכריות גומי מתאימות מאוד לאנשים שלא מסוגלים לבלוע כמוסות ומחפשים פתרון ידידותי יותר לנטילת מולטי ויטמינים.

התוסף מכיל ויטמינים ומינרלים התומכים בבריאות הערמונית להגברת הפוריות. בנוסף התוסף מכיל במינונים בסיסיים את כל הוויטמינים והמינרלים הנחוצים שמירה על הבריאות וחיזוק המערכת החיסונית. בנוסף הוא מכיל כרום אשר תורם לפעילות האינסולין ולוויסות רמות הסוכר בדם.

חלק מהמינונים בתוסף אינם גבוהים במיוחד, לכן הם לא תמיד מתאימים להשלמה של חוסרים מסוימים. בנוסף, התוסף מכיל סוכר ואינו מתאים לסוכרתיים.

מתאים לשומרי כשרות: Vitamin Code

יתרונות מרכזיים

מכיל מזון מלא

כשר

מכיל פרוביוטיקה

נבדק על ידי גוף מוסמך

ירקות ופירות אורגניים

תורם לחיזוק המערכת החיסונית

תוסף הוויטמינים של Vitamin Code מספק מרכיבים חיוניים לבריאות האדם ולבריאות הגבר בפרט. התוסף מכיל מרכיבים התומכים בבריאות הערמונית, בבריאות מערכת העיכול ומניעה של דלקות מעיים.

הוא מכיל תמצית של פירות וירקות אורגניים אשר משמשים כסיבים תזונתיים המעודדים פעולת עיכול תקינה ומספקים נוגדי חמצון עוצמתיים השומרים על בריאות התאים, מעכבים את תהליך ההזדקנות ושומרים על בריאות הלב וכלי הדם.

איך לבחור מולטי ויטמין לגבר?

כאשר אתם בוחרים מולטי ויטמין לגברים, כדאי להתייחס למספר נקודות חשובות על מנת לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

מרכיבים ומינונים

גברים צריכים מינונים שונים של ויטמינים. חלק מהמינרלים והוויטמינים בעלי תפקיד משמעותי יותר אצל גברים לעומת נשים. לדוגמה, גברים זקוקים ליותר ויטמיני B, אבץ ומגנזיום. מאחר והם בעלי השפעה ישירה על הטסטוסטרון הגברי ועל התפקוד המיני של הגבר. 

צורת התוסף

מולטי ויטמינים מגיעים במגוון של צורות: כמוסות לבליעה, סוכריות גומי או אבקה. בחרו את הצורה המועדפת עליכם. כאשר נטילת התוסף אינה מגבילה אתכם או מקשה עליכם הסיכוי להתמיד ולהרגיש בשיפור אמיתי גדל.

אישורים ובדיקות

מומלץ לבחור במוצר שעבר בדיקות צד ג׳ על ידי גוף מוסמך. בדיקות אלה מאשרות כי לא נמצאו בתוסף מרכיבים מהונדסים גנטית או חומרים מזיקים לבריאות. למרות זאת, אין זה אומר כי מוצרים שאינם עברו בדיקות מוסמכות אינם בטוחים לשימוש. רוב היצרניות הקטנות נמנעות מבדיקות אלו בעקבות ההוצאות הכלכליות הגבוהות.

שאלות נפוצות

להלן כמה מהשאלות הנפוצות ביותר בקרב צרכני מולטי ויטמינים לגברים.

אילו מרכיבים חשובים לגברים?

המרכיבים החשובים ביותר לתמיכה בבריאות הגבר הם:

ויטמין A, אבץ, אומגה 3, ויטמין D3, ויטמין K2, ויטמין E, ויטמין B12, חומצה פולית, מגנזיום, בורון.

מתי כדאי לקחת את המולטי ויטמינים במהלך היום?

ההמלצה היא לקחת את התוסף עם הארוחה המרכזית שלכם ביום. מומלץ לשלב בארוחה גם מזונות שומניים על מנת להבטיח ספיגה טובה של ויטמינים מסיסים בשומן.

תוך כמה זמן מרגישים בהשפעה?

באופן כללי בנטילה יומיומית של הוויטמינים ניתן להרגיש בהשפעה החיובית על הגוף לאחר כשישה שבועות. יחד עם זאת ככל שהמחסור שלכם בגוף גדול יותר כך תרגישו בשינוי משמעותי מוקדם יותר.

מולטי ויטמין מומלץ לגברים: הבחירה שלנו

מולטי ויטמין המומלץ ביותר לגברים הוא Rainbow Light.

מולטי ויטמינים מכילים קומפלקס של ויטמינים ומינרלים חיוניים לבריאות האדם. מולטי ויטמינים לגברים מכילים מרכיבים נוספים התומכים בבריאות המערכת הגברית וכוללים מינונים שונים המתאימים לצרכים הבריאותיים והגופניים של הגבר. התמיכה במערכות הגוף השונות משפרת את הפוריות, הזיכרון, בריאות הלב, פעילות השרירים ועוד.

מומלץ להיוועץ עם הרופא המטפל טרם נטילת תוסף מולטי ויטמין.

ריטה פסחוב

אמא מסורה ל- 3 והקול המנחה של אתר נוטרי-מאיה

המסע של ריטה החל ברגעים השקטים של האימהות, שם התעמקה בעולם הבריאות כדי להבטיח את הטוב ביותר למשפחתה. אבל ככל שהידע שלה גדל, כך גם גדל החזון שלה.