תוסף גוג'י ברי: סקירת 4 תוספי הגוג'י ברי המומלצים ביותר לשנת 2024 + מדריך

ריטה פסחוב

מאת: ריטה פסחוב | בריאות ואיכות חיים

הגוג׳י ברי המומלץ ביותר הוא של Navitas Organics

לאחר ביצוע מחקר מקיף אודות פרי הגוג'י ברי והיתרונות התזונתיים שלו, קריאה של מאמרים המתייחסים לרפואה עממית ולמזונות על ייחודיים בעלי תרומה רבה לבריאות האדם. זאת הסקירה שלי של תמצית גוג'י ברי מומלצת לשנת 2024.

האמת שעל הגוג'י ברי שמעתי לראשונה כשהמוכר בדוכן המליץ לי על שייק בריאות חדש. כמובן שמיד הסכמתי לנסות, מי אני שאגיד לא לסופר פוד שיקפיץ לי את המשקה בכמה דרגות של בריאות?! 

התחלתי לשים לב שהפרי הקטן מככב בלא מעט תפריטים והחלטתי לחקור ולבדוק מה זה גוג'י ברי הזה שכובש כמעט כל תפריט בעיר?

גוג׳י ברי של Navitas Organics הוא תמצית פרי מיובש בהקפאה המגיעה בצורה של אבקה. הוא 100% אורגני וניתן למהול אותו בקלות במגוון משקאות, יוגורטים ושייקים. אופן הייצור עוזר לשמור על מקסימום של ערכים תזונתיים כדי שנוכל להנות באמת מכל היתרונות הבריאותיים שהוא מציע.

גוג'י ברי נחשב לסופר פוד מאחר והוא עשיר מאוד בנוגדי חמצון ובוויטמינים התורמים למערכת החיסונית, מעכב את תהליך הזדקנות העור, תורם לתחושת שובע וירידה במשקל ומשפר את היכולות הקוגניטיביות.

מאחר ותוספי הגוג'י ברי מגיעים בצורות שונות (אבקה או כמוסות) ולעיתים בתוספת של מרכיבים נוספים. ייתכן וחלק מהאנשים יהיו בעלי העדפות שונות מההמלצה שלנו. 

לכן, בסקירה הבאה מוצגים מספר תוספי גוג׳י ברי איכותיים שיעזרו לכם למצוא את התוסף הטוב ביותר עבורכם.

אז קדימה לדרך…

ממהרים? הנה 3 תוספי הגוג'י ברי המומלצים ביותר:

הבחירה שלנו
Navitas Organics
100% אורגני
כשר
איכות פרמיום
אבקה למהילה
לבדיקת מחיר
כמוסות לבליעה
Doctor's Best
עוזר לירידה במשקל
מחזק את המערכת החיסונית
תומך בבריאות העיניים והעור
לבדיקת מחיר
מיץ לשתייה
Dynamic Health
100% אורגני
משפר את מראה העור 
מחזק את המערכת החיסונית
כשר
לבדיקת מחיר

הבחירה שלנו: Navitas Organics‏

יתרונות מרכזיים

100% אורגני

כשר

מתאים לטבעונים

איכות פרמיום

אבקה למהילה

אבקה של גוג'י ברי של Navitas Organics‏ מיוצרת באיכות פרימיום עם מרכיבים אורגניים בלבד. האבקה כשרה ומתאימה גם לטבעונים. הגוג'י הוא סופר פוד פופולרי מאוד ברפואה העממית המעניקה לו סגולות בריאותיות רבות.

האבקה עשירה בויטמין A המשמש כנוגד חמצון שתורם לבריאות עור הפנים, העיניים ולמערכת החיסונית.  ניתן למהול אותה במשקאות ובמאכלים שונים על מנת להקל על אופן הנטילה.

האבקה עשויה פרי גוג'י מיובש בהקפאה, מה שמאפשר שמירה מקסימלית של הערכים התזונתיים שלו. בנוסף הוא מאושר ונבדק כי אינו מכיל חומרים מזיקים או מרכיבים מלאכותיים למיניהם.

תמצית בכמוסות לבליעה: Doctor's Best

יתרונות מרכזיים

מחזק את המערכת החיסונית

תומך בבריאות העיניים והעור

מתאים לטבעונים

עוזר לירידה במשקל

אינו מכיל מרכיבים מהונדסים

תמצית גוג'י ברי של Doctor's Best מגיעה באריזה של 120 כמוסות לבליעה. כל כמוסה מכילה 600 מ״ג תמצית גוג׳י ברי. 

גוג'י' ברי תורם  מכיל נוגדי חימצון רבים, מה שמעכב את תהליך ההזדקנות ותורם לבריאות העיניים והעור. הוא עוזר לוויסות רמות הסוכר והשומנים בדם. הפרי תורם לבריאות ולתפקוד תקין של כלל מערכת הדם.

הפרי עוזר לאנשים המעוניינים לרדת במשקל בזכות היותו עשיר בסיבים תזונתיים, מה שתורם לתהליך עיכול יעיל יותר ולתחושת שובע לאורך זמן. 

המוצר נבדק ואושר כי אינו מכיל מרכיבים מהונדסים גנטית שעלולים לפגוע בבריאות המשתמשים. בנוסף, הוא מכיל מרכיבים טבעיים בלבד ללא חומרים מלאכותיים או כימיים.

מיקס פירות אדומים: Love You Berry Much

יתרונות מרכזיים

מחזק את המערכת החיסונית

מעכב הזדקנות העור

קוקטייל בריא וטעים במיוחד

100% אורגני

נבדק על ידי גוף מוסמך

מחית פירות אדומים בתוספת גוג'י ברי של Love You Berry Much כוללת כמה סוגי פרי: גוג'י ברי, פרי הנזירים, חמוציות, פטל ואסאי. המחית עשויה פירות אורגניים ללא תוספת של חומרים משמרים או מרכיבים מלאכותיים. 

הפירות הנמצאים במחית הם עשירים בנוגדי חמצון המחזקים א המערכת החיסונית ומעכבים את תהליך הזדקנות העור. הנוסף, פרי הנזירים משמש כחומר אנטי סרטני ואנטי דלקתי. בנוסף הפירות האדומים תורמים בוויסות לחץ דם ולאיזון השומנים ורמות הסוכר בדם.

100% מיץ גוג'י ברי: Dynamic Health

יתרונות מרכזיים

מחזק את המערכת החיסונית

משפר את מראה העור 

כשר

100% אורגני

נבדק על ידי גוף מוסמך

מיץ גוג'י ברי אורגני וטבעי של Dynamic Health מכיל 100% מיץ פרי טבעי ואורגני. את המיץ ניתן לשתות כמו שהוא במנה מומלצת של 2 כפיות ביום או למהול אותה בנוזל אחר. 

המיץ עשיר בנוגדי חמצון המחזקים את המערכת החיסונית, משפרים את מראה עור הפנים ומעכבים את תהליך ההזדקנות של הגוף. בנוסף הוא מכיל אשלגן התורם להורדת לחץ דם והפחתת הסיכון לאירועי לב ושבץ מוחי.

איך לבחור גוג'י ברי?

בבחירה של תוספי גוג'י ברי יש לקחת כמה דברים בחשבון.

תוסף 100% אורגני

היתרון הגדול בתוספי גוג'י ברי הוא האפשרות לבחור בתוסף טבעי שהוא 100% אורגני. להבדיל מפירות גוג׳י טריים או מיובשים אשר עלולים להכיל חומרי הדברה וכימיקלים שונים ומזיקים.

סוג התוסף

גוג'י׳ ברי מגיע בכמה וריאציות שונות לנטילה: אבקה למהילה, מחית פרי, כמוסות לבליעה. בחרו את האופן הנוח והקל ביותר עבורכם לצרוך את התוסף. בדקו מהי הכמות היומית המומלצת על פי היצרן ואת ריכוז הוויטמינים שהוא מכיל.

מרכיבים נוספים

חלק מתוספי הגוג'י ברי מכילים תוספת של פירות נוספים אשר להם יתרונות בריאותיים רבים. במידה ויש חשש או נטייה לתגובות שליליות למזון מומלץ לא לבחור בתוסף עם מספר מרכיבים על מנת להוריד את הסיכון לתגובה אלרגית.

שאלות נפוצות

להלן כמה מהשאלות הנפוצות בקרב צרכני פרי הגוג׳ ברי.

האם הגוג'י ברי מותר לסוכרתיים?

מחקרים גילו כי לא רק שהגוג׳י ברי מותר לצריכה של סוכרתיים, אלא יש לו השפעות חיוביות על חולי סכרת. גוג'י ברי מאזן את רמות הסוכר בדם, מוריד את רמות השומנים בדם ובולם תאי גלוקוז. כך שהגוג׳י ברי אפילו מומלץ לצריכה לאנשים חולי סוכרת.

האם אכילה של גוג'י ברי טבעי או מיובש בעלת השפעה זהה?

לא. ראשית לא תמיד ניתן להבטיח כי הפרי המיובש או הטרי הוא אכן 100% אורגני ללא חומרי הדברה. תוספי התזונה מכילים תמצית מרוכזת של הפרי הכוללת ריכוז גבוה של המרכיבים הנמצאים בפרי. על מנת לקבל השפעה אמיתית על הגוף תצטרכו לאכול הרבה מאוד פירות גוג'י בר.

האם באמת הגוג'י ברי משפיע על הראייה?

כן. מחקרים הוכיחו כי צריכה של גוג'י ברי מונעת הידרדרות בראייה ואף משפרת אותה. גוג'י ברי עשיר בנוגדי חמצון המונעים פגיעה של רדיקלים ברשתית העין וקרומים. בנוסף נמצא כי אנשים סוכרתיים הסובלים מבעיות עיניים כתוצאה מהמחלה הצליחו לשפר את מצבם בעקבות צריכה של גוג'י ברי.

תוסף גוג'י ברי מומלץ: הבחירה שלנו

תוסף הגוג'י ברי המומלץ הוא של Navitas Organics.

גוג'י ברי הוא מזון על בעל יתרונות בריאותיים רבים. יחד עם זאת על מנת ליהנות מאותם יתרונות יש לצרוך אותו במינון יחסית גבוה. 

אכילה של הפרי בצורה יבשה או טרייה אינה מספיקה, בנוסף היא עלולה להיות בעייתית עבור חלק מהאנשים מבחינת הטעם של הפרי. לכן, תוספי גוג'י ברי המכילים ריכוז גבוה של תמצית פרי יהיו בעלי השפעה משמעותית על הגוף.

חשוב לדעת, כי אנשים הנוטלים תרופות להורדת רמות הסוכר בדם או להפחתת לחץ דם, או אנשים הנוטלים תרופות נוגדי קרישה. לא מומלץ לצרוך גוג'י ברי.

לפני השימוש בתוספי גוג'י ברי, מומלץ להיוועץ עם רופא.

ריטה פסחוב

אמא מסורה ל- 3 והקול המנחה של אתר נוטרי-מאיה

המסע של ריטה החל ברגעים השקטים של האימהות, שם התעמקה בעולם הבריאות כדי להבטיח את הטוב ביותר למשפחתה. אבל ככל שהידע שלה גדל, כך גם גדל החזון שלה.