תוסף תזונה להרזיה: דירוג 5 המומלצים ביותר בשנת 2024 + פירוט מלא

ריטה פסחוב

מאת: ריטה פסחוב | בריאות ואיכות חיים

הבחירה שלי בתוסף התזונה להרזיה המומלץ ביותר שלי הוא LeanMode.

לאחר סקירה של מאמרים רבים בנושא תוספי תזונה להרזיה וניתוח ביקורות של משתמשים מהמותגים השונים. ביצעתי ניתוח מעמיק של המרכיבים הפופולריים, סגולותיהם הרפואיות ומחקרים קליניים שנערכו בנושא. זאת הסקירה שלי לתוספי תזונה מומלצים להרזיה לשנת 2024.

תוספי תזונה להרזיה נתפסים כפתרון קסם שאמור לעזור לנו להשיל קילוגרמים ממשקלנו מבלי לעשות כלום, אך ההפך הוא הנכון. 

הם מגבירים את  פעילות מערכת העיכול, מפחיתים תחושת רעב ועוזרים לסלק פסולת מהגוף שגורמת לנו לעלות במשקל ולהתנפח. כדי לראות תוצאות במהירות חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת ומומלץ לשלב גם ספורט.

תוסף תזונה להרזיה של LeanMode מכיל פולי קפה ירוקים המוכחים קלינית כתורמים לירידה במשקל ולהגברת תחושת השובע ואצטיל-L-קרניטין התורם לניצול מאגרי שומן לצורך אנרגיה. 

בנוסף הוא מכיל תמצית תה ירוק ומרכיבים נוספים התורמים לבריאות הכללית, לתחושת רוגע, לניקוי רעלים ולשיפור תהליכי העיכול אשר משפיעים ישירות על הירידה במשקל.

ייתכן ותמצאו כי תוספים מומלצים אחרים יתאימו עבורכם טוב יותר. יש לקחת בחשבון את ההיסטוריה הרפואית שלכם, תרופות כרוניות ומאפיינים נוספים טרם הבחירה בתוסף. הסקירה הבאה כוללת מספר תוספים שונים מבחינת מרכיבים ואופן פעולתם, כך שתוכלו למצוא בקלות את מה שמתאים לכם.

אז בואו נתחיל…

ממהרים? הנה 3 תוספי התזונה המומלצים ביותר להרזיה:

הבחירה שלנו
LeanMode
תומך בשריפת שומן
מזרז חילוף חומרים
מעלה רמות אנרגיה
מגביר תחושת שובע
לבדיקת מחיר
מומלץ לאוהבי פחמימות
Carb blocker
מפחית ספיגת פחמימות
מזרז חילוף חומרים
משפר עיכול
לבדיקת מחיר
מומלץ לניקוי רעלים
Nature's Secret
מנקה רעלים
תוכנית של 15 יום
ספיגה גבוהה בגוף
לבדיקת מחיר

הבחירה שלנו: LeanMode

יתרונות

ללא חומרים ממריצים

תומך בשריפת שומן

מזרז חילוף חומרים

עוזר להגברת תחושת שובע

מעלה רמות אנרגיה

טבעוני

חסרונות

כמוסות גדולות

לא מתאים לאנשים הנוטלים תרופות

התוסף של LeanMode מכיל תמצית תה ירוק, תה ירוק הוא בעל תכונות נוגדי חמצון אשר שומרים על בריאות תאים, מעכב הזדקנות, ממריץ חילוף חומרים ותורם להפחתת כולסטרול. תה ירוק מפחית את הסיכון למחלות לב ואירועים מוחיים. בנוסף הוא מכיל גם תמצית פולי קפה ירוקים.

אלו פולי קפה שטרם נקלו והם גם כן נוגדי חמצון עוצמתיים המווסתים את רמות הסוכר בדם והשפעתם על המשקל הוכחה קלינית.

התוסף מכיל גם אצטיל-L-קרניטין אשר תורם לבריאות המוח, מונע תהליכי דמנציה. מחסור במרכיב זה הוא אחד הגורמים הנפוצים להשמנה במדינות המערב, מאחר ואנשים רבים סובלים ממחסור בברזל, ויטמין C ונגזרות של ויטמין B. מרכיבים החיוניים לייצור של אצטיל-L-קרניטין בגוף.

עשיר באומגה 3: LeanModeStored-Fat Belly Burner

יתרונות

נוסחה שורפת שומן

נבדק קלינית

מזרז חילוף חומרים

מכיל תמציות פרי

ספיגה גבוהה בגוף

עשיר באומגה 3

חסרונות

מנה מומלצת של 3 כמוסות ביום

לא מתאים לצמחונים

LeanModeStored-Fat Belly Burner היא תרכובת תמציות צמחים המכילות מרכיבים המעודדות שריפה של מאגרי שומן. הוא נחקר קלינית ונמצא כי הוא מעודד תהליך קטבולי אשר מפרק טריגליצרידים בתאי שומן ומשחרר תאי שומן חופשיים. 

התוסף מכיל תמצית פלפל שחור וג׳ינג׳ר הידועים ביכולתם להגביר את הספיגה של המרכיבים בגוף על מנת להגביר את יעילותם. 

בנוסף תוסף ההרזיה מכיל שמן שמן פשתן, אשר עשיר באומגה 3. שמן הפשתן עוזר להפחית את רמות הכולסטרול, הוא תורם לבריאות כלי הדם, הוא תורם לוויסות הורמונלי ומכיל נוגדי חמצון עוצמתיים. בנוסף, הוא תורם להקלה ומניעה של בעיות עיכול שונות הגורמות לאי נוחות, קשיים ביציאות, נפיחות וירידה במשקל.

לשריפת שומן בטני: Life Extension

יתרונות מרכזיים

נוסחה שורפת שומן

נבדק קלינית

מזרז חילוף חומרים

מכיל תמציות פרי

ספיגה גבוהה בגוף

עשיר באומגה 3

תוסף ההרזיה של Life Extension‏ מיועד במיוחד לשריפה של השומן הבטני. מטרתו של התוסף היא להעלות את רמות האנזים  AMPK אשר אחראי על פירוק השומן בתאים ולהגביר את חילוף החומרים. נמצא כי אנזים AMPK נמצא בכמות נמוכה יותר בשומן הבטני לעומת אזורים אחרים בגוף. לכן הגברת ייצור ההורמון מעודדת הפחתה של השומן הבטני וירידה במשקל.

התוסף מכיל תמצית תפוזים אשר עוזרת להפחית את רמות הכולסטרול בדם ומעודדת ייצור של אנזים AMPK.

בנוסף, הוא מכיל תמצית ג'ינוסטמה אשר יחד עם שאר המרכיבים ״מאותת״ לגוף להפסיק לאגור שומן ולנצל אותו לצורך ייצור אנרגיה תאית. בנוסף תמצית ג'ינוסטמה משמשת כתרופת הרגעה טבעית, מפיגת מתח, מפחיתה מיגרנות ובעלת תכונות אנטי דלקתיות.

לאוהבי פחמימות: Irwin Naturals‏

יתרונות

מפחית ספיגת פחמימות

מזרז חילוף חומרים

משפר עיכול

ספיגה גבוהה בגוף

חסרונות

מכיל סויה

לא מתאים לטבעונים

חוסם הפחמימות של Irwin Naturals מיועד לאנשים שאוהבים את מנות הפסטה, לחם והמאפים שלהם ומתקשים לוותר עליהם. התוסף פועל באופן בו מנטרל אנזימי עמילן. הוא מכיל תמצית צמחית עוצמתית שמפחיתה ספיגה של פחמימות.

הוא מכיל אנזימים התורמים לפירוק של חלבונים ושומנים ומשפרים את תהליך העיכול. בנוסף, הוא מכיל תמצית קינמון וכרומיום פיקולינט אשר ידועים ביכולתם לזרז חילוף חומרים.

הכמוסות הינן רכות עם תכולה נוזלית. כך שאופן הספיגה שלהן בגוף טוב ויעיל יותר. התוסף מכיל גם תמצית פלפל שחור וג׳ינג׳ר על מנת לאפשר ספיגה אופטימלית בגוף.

ניקוי רעלים: Nature's Secret‏

יתרונות

תוכנית של 15 יום

מנקה רעלים

משפר את תהליך העיכול

ספיגה גבוהה בגוף

חסרונות

עלול להגביר יציאות

תוסף התזונה של Nature's Secret מיועד לאנשים הסובלים מנפיחות בבטן, עיכול איטי ותזונה שאינה מאוזנת. התוסף מכיל תמציות שורשים, אבקות סיבים תזונתיים אשר מעודדות זירוז של תהליך העיכול, סילוק רעלים, הפחתת נפיחות בטנית וירידה במשקל.

התוסף תורם לתחושה קלילה יותר, רמות אנרגיה גבוהות יותר ואף משפרות את מראה עור הפנים בעקבות ניקוי הפסולת ותוצרי הלוואי הנמצאים בגוף. תוסף זה מתאים במיוחד כפעולה ראשונית לאנשים המעוניינים לבצע שינוי באורח החיים ושינוי בתזונה.

איך לבחור תוסף תזונה להרזיה?

מרכיבים טבעיים

העדיפו תמיד תוספי תזונה עם מרכיבים טבעיים המעודדים הגברה של חילוף החומרים, תחושת שובע ושריפה של תאי שומן. מרכיבים כמו פולי קפה ירוקים, תה ירוק, פורסקולין וקונג׳אק הוכחו מחקרית כתורמים לירידה במשקל. 

שילוב עם תרופות

פעמים רבות אנשים הסובלים מעודף משקל סובלים גם מבעיות בריאותיות נוספות כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול וכו׳. לכן חשוב מאוד לבדוק את המרכיבים שבתוסף על מנת להבטיח את בטיחות השימוש במקביל לנטילת תרופות נוספות.

בדיקות של גוף מוסמך

בחרו בתוסף המיוצר על ידי יצרן בעל שם מוכר ומוניטין חיובי. במידה ואינכם מכירים את היצרן ודאו כי המוצר עבר את הבדיקות והאישורים הדרושים. בדיקות על ידי גוף מוסמך מאשרות כי המוצר אינו מכיל מרכיבים אסורים לשימוש או חומרים מזיקים.

הבטחות מוגזמות

הימנעו מרכישה של תוספי תזונה המבטיחים לכם לרדת במשקל במהירות או להשיל קילוגרמים רבים ממשקלכם בקלות. תוספי תזונה הם אינם תרופות והשפעתם מתרכזת בשיפור פעולת העיכול, זירוז חילוף החומרים, ניקוי רעלים, הפחתת נפיחות ושיפור התחושה הכללית. לכן בחרו תוספי תזונה שמתארים לכם בצורה האמינה והנכונה ביותר את אופן השפעתם על הגוף.

שאלות נפוצות 

להלן מספר שאלות נפוצות הנשאלות בקרב אנשים המשתמשים בתוספי תזונה להרזיה.

האם תוספי תזונה להרזיה באמת עוזרים?

תוספי התזונה הם לא תרופות קסם שגורמת לנו לרדת במשקל. ברוב המקרים אנשים הסובלים מעודף משקל משמעותי לא יצליחו להפחית ממשקלם על ידי נטילה של תוספי תזונה בלבד. מומלץ להקפיד על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית על מנת להשיג את התוצאות הרציות.

כיצד תוספי תזונה להרזיה משפיעים עלינו?

תוספי התזונה להשמנה בעיקר מתמקדים בזירוז חילוף החומרים, שיפור פעילות מערכת העיכול, הפחתת אי נוחות ותחושת נפיחות בטנית וכו׳. השפעתם על המשקל הוא בדיכוי התיאבון והגברת תחושת השובע.

מהם תופעות הלוואי של תוספי תזונה להרזיה?

תופעות לוואי קלות, כמו בחילות, עצירות ושלשולים הם דיי שכיחים ופוחתים עם הזמן ככל שהגוף שלנו מסתגל למרכיבים החדשים. לעתים נדירות, תופעות לוואי חמורות יכולות לקרות כמו דפיקות לב מואצות או תגובה אלרגית לאחד המרכיבים.

תוסף תזונה להרזיה מומלץ: הבחירה שלנו

תוסף תזונה להרזיה המומלץ ביותר הוא של LeanMode.

תוספי תזונה להרזיה הן לא תרופות פלא. תוספי תזונה איכותיים ומומלצים הם תוספים המבוססים על מרכיבים טבעיים בעלי תכונות המעודדות חילוף חומרים, ניקוי רעלים, שריפת שומן והגברת אנרגיה. תוספי תזונה להרזיה מעודדים שריפת תאי שומן לצורך אנרגיה ומשפרים את פעילות מערכת העיכול אשר משפיעה על כלל מערכות הגוף השונות ועל התחושה הכללית.

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות באופן קבוע או סובלים מבעיות רפואיות. חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא המטפל טרם השימוש.

ריטה פסחוב

אמא מסורה ל- 3 והקול המנחה של אתר נוטרי-מאיה

המסע של ריטה החל ברגעים השקטים של האימהות, שם התעמקה בעולם הבריאות כדי להבטיח את הטוב ביותר למשפחתה. אבל ככל שהידע שלה גדל, כך גם גדל החזון שלה.